My Walldecor by Fujifilm

MY TRENDY BLOCKS

Stwórz własną galerię zdjęć bez użycia ramek.

Stwórz prywatną galerię zdjęć o wyjątkowym charakterze i przejrzystej formie bez niepotrzebnych ramek, za to w interesującej kompozycji. Alternatywny sposób na ozdobienie ścian — fotobloki MY TRENDY BLOCKS z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm. Uwolnij swoją kreatywność, tworząc stylowe kolaże o niepowtarzalnym stopniu indywidualności i nowoczesności.

"Nie chcę, by zdjęcia dokumentujące moje podróże i zabawne chwile zginęły gdzieś w laptopie. Dlatego właśnie często zamawiam odbitki na grubym papierze fotograficznym i ozdabiam nimi ścianę w swoim domu. Zawsze, gdy je mijam, mogę na nowo przeżyć te radosne chwile!"

DANIËLLA LEVY Communication & PR Manager
3D Business Development Manager
FUJIFILM Belgium NV

MY TRENDY BLOCKS

Fotobloki MY TRENDY BLOCKS firmy Fujifilm są znakomitym zamiennikiem ramek i passe-partout, oferując jednocześnie zaskakujący i imponujący efekt 3D. Można je stylowo i pomysłowo łączyć w pary, tryptyki lub kwartety, tworząc ciekawe kompozycje.

Panel Fotoblok
Stylowy panel Fotoblok to nowa forma do ozdabiania ścian. Przekształcanie zdjęć w imponujące obrazy nigdy nie było tak łatwe, a tworzone kompozycje urzekają.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.
WIĘCEJ INSPIRACJI: Ozdób swój dom pięknymi wzorami.

MY MODERN PANELS