My Walldecor by Fujifilm

MY STYLISH FRAMES

Połącz klasykę z nowoczesnością.

Połącz klasykę z nowoczesnością! Już teraz możesz przerwać monotonię w swoim domu zdjęciami w ciekawych ramkach i kształtach. Wyzwól w sobie kreatywność i nadaj swojemu domowi miejskiego szyku, wykorzystując ramki MY STYLISH FRAMES z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm.

"Lubię podróżować po świecie i kolekcjonować zdjęcia różnych kultur i krajobrazów. Dzięki pomysłom FUJIFILM na ozdabianie ścian mogę codziennie cieszyć się kolorowymi i wzruszającymi wspomnieniami w swoim domu."

NICOLE SAUVAGEOD Marktentwicklungskoordinatorin
Europamarketing Photo Imaging, Produktabteilung Photo Imaging
FUJIFILM

MY STYLISH FRAMES

Przyciągnij uwagę atrakcyjnymi ramkami MY STYLISH FRAMES, które sprawią, że oczy wszystkich skierują się na to co najważniejsze.

Ramka GAP
Ramka GAP firmy Fujifilm jest wykonana z litego drewna, wykorzystuje połączenie z efektem głębi. Ten oryginalny system ramek pozwala przekształcić zdjęcia w imponujące obrazy.
Ramki EZ /Ramki EZ Pro
Lekkość, stabilność, mocne łączenia i wysoka jakość to cechy wyróżniające inteligentne systemy ramek EZ i EZ Pro przeznaczonych do zdjęć drukowanych na pojedynczych płótnach Canvas. Dwa innowacyjne sposoby — jeden cel: maksymalna radość ze zdjęć.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.