My Walldecor by Fujifilm

MY MODERN PANELS

Ozdób swój dom pięknymi wzorami.

Uwielbiasz otaczać się pięknymi rzeczami? Jeśli pasjonujesz się wzornictwem, daj temu wyraz przy użyciu paneli MY MODERN PANELS z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm. Zrezygnuj z typowych plakatów i nadaj swojemu domowi indywidualnego charakteru, wykorzystując własne zdjęcia.

""Styl jest kwestią osobistą. Dlatego nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania do ozdabiania ścian. W ofercie firmy Fujifilm każdy znajdzie idealny produkt do swojego domu, który będzie odzwierciedlał jego indywidualny charakter.""

MANFRED RAU Head of Marketing
FUJIFILM Imaging Products & Solutions Germany

MY MODERN PANELS

Zaprezentuj swoje zdjęcia na najwyższym poziomie — dzięki panelom MY MODERN PANELS firmy Fujifilm zyskają one wyrazisty i elegancki wygląd.

Bezpośredni druk na aluminium
Metaliczny połysk lub szczotkowana tekstura sprawiają, że zdjęcia cyfrowe wydrukowane na aluminiowych płytkach zyskują wyjątkowy efekt głębi.
Bezpośredni druk na szkle akrylowym
Zdjęcia wydrukowane bezpośrednio na szkle akrylowym są gładkie, błyszczące i przezroczyste. Ten wysokiej jakości materiał potęguje wrażenie.
Artystyczny panel metalowy
Chcesz wydrukować coś na aluminium przy użyciu tuszów wodnych? To możliwe dzięki panelom Fine Art Metal Panel, które charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o detale.
Tablica Pinboard
Tablica Pinboard to idealne rozwiązanie dla tworzenia kolaży z dużej ilości zdjęć. Dzięki niej zaprezentujesz w kreatyny sposób swoje ulubione ujęcia w formie atrakcyjnych kolaży.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.
WIĘCEJ INSPIRACJI: Przygotuj miejsce do kreatywnego wyrażania siebie.

MY CLASSIC CANVAS