My Walldecor by Fujifilm

MY EVERYDAY PRINTS

Puść wodze fantazji i projektuj własne dekoracje.

Puść wodze fantazji i zaszalej, tworząc własne dekoracje. Dzięki wydrukom MY EVERYDAY PRINTS z kolekcji MY WALL DECOR możesz ozdobić swoje ściany najpiękniejszymi zdjęciami w różnych rozmiarach i kształtach. Zaprojektuj indywidualny wystrój domu ze pełna swobodą i tak jak lubisz.

"Osobiste wspomnienia są dla nas ważne. Wierzymy, że zdjęcia zasługują na wydruk w wysokiej jakości. Dlatego też w firmie Fujifilm pragniemy oferować idealne rozwiązania dla wszystkich gustów i stylów, dzięki którym można umieścić ulubione zdjęcia w ważnym miejscu i dzielić się radością z innymi."

MURIEL BARBIER Key Account Manager,
Silver Halide Paper, Chemical, Packaging & Decor Product Manager
FUJIFILM France

MY EVERYDAY PRINTS

Zachowaj najcenniejsze chwile na zawsze w pamięci i rozjaśnij nimi codzienność, otaczając się ulubionymi zdjęciami w postaci wydruków w różnych formatach MY EVERDAY PRINTS, wspomnienia będą zawsze blisko Ciebie.

Odbitki
Papier fotograficzny firmy Fujifilm zapewnia najwyższą jakość zdjęć dzięki doskonale odwzorowanym kolorom, wspaniałej bieli i wysokiej stabilności obrazu - trwałość kolorów i zdjęć na lata.
Plakaty
Plakaty wydrukowane na papierze fotograficznym firmy Fujifilm sprawiają, że najważniejsze ujęcia są prezentowane w należyty sposób: ze wspaniałą paletą barw, wyrazistą ostrością i imponującym połyskiem.
ZDJĘCIA SAMOPRZYLEPNE
Ciesz się dekoracjami ze zdjęć bez konieczności używania narzędzi. Dzięki warstwie samoprzylepnej zdjęcie przylega do każdej gładkiej powierzchni bez pęcherzyków powietrza a w dodatku jest łatwe do usunięcia.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.
WIĘCEJ INSPIRACJI: Stwórz własną galerię zdjęć bez użycia ramek.

MY TRENDY BLOCKS