My Walldecor by Fujifilm

MY CREATIVE SHACOLLA

Projektuj własne dekoracje ze zdjęć bez ograniczeń.

Nieograniczona wolność w zakresie tworzenia dekoracji ścian . Stwórz indywidualny wzór wykorzystując słowa, kolaże i zdjęcia. Dzięki piance MY CREATIVE SHACOLLA z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm możesz prezentować swoje zdjęcia w dynamicznej formie, zmieniając ją w zależności od potrzeb uzyskując za każdym razem efekt nowości. To idealne rozwiązanie dla osób młodych, które lubią dynamicznie zmieniać swoje otoczenie.

MY CREATIVE SHACOLLA

Dekoruj ściany bez ograniczeń - skorzystaj z samoprzylepnej pianki MY CREATIVE SHACOLLA i umieść swoje ulubione zdjęcia w centrum uwagi.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA
Zrób to sam — z pianką Shacolla to naprawdę łatwe. Zdejmij folię ochronną z przodu i przyklej zdjęcie do pianki. Następnie zdejmij folię ochronną z tyłu, przyklej piankę Shacolla w wybranym miejscu i gotowe!
EFEKT ŚWIEŻOŚCI
Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju na panelach Shacolla, możesz zmienić wygląd swojego otoczenia w kilka chwil i to bez użycia narzędzi! To idealne rozwiązanie do częstej zmiany aranżacji.
LEKKOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ
Samoprzylepne panele Shacolla są wyjątkowo lekkie i pozwalają umieścić zdjęcia na dowolnej gładkiej powierzchni - ścianach, szafkach, drzwiach, pudłach itd. Pianka Shacolla pomoże stworzyć wymarzony wystrój domu.

"Szeroki wybór produktów z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm pozwala puścić wodze fantazji i stworzyć stylowe dekoracje dopasowane do Twojego stylu życia, które możesz wykorzystać w domu, pracy lub gdziekolwiek indziej. DIY (do it yourself) czyli Zrób To Sam to maksymalny poziom osobistej satysfakcji. Fujifilm z radością oferuje wsparcie w tej dziedzinie w postaci rozmaitych innowacyjnych produktów i dekoracji wnętrz."

Rudy Staes Product & Technical Manager
Color Photochemicals Large Format Printing
FUJIFILM Belgium NV

MY CREATIVE SHACOLLA

Dekoruj ściany bez ograniczeń - skorzystaj z samoprzylepnej pianki MY CREATIVE SHACOLLA i umieść swoje ulubione ujęcia w centrum uwagi.

Shacolla 10x10
Zabawa do kwadratu! Pianka Shacolla w popularnym formacie kwadratowym jest przeznaczona do zdjęć o rozmiarze 102x102 mm.
Shacolla 10x15
Klasyczny szyk! Pianka Shacolla w sprawdzonym formacie 10x15 jest przeznaczona do zdjęć o rozmiarze 102x152 mm.
Shacolla 13x18
Ponadprzeciętność! Pianka Shacolla w powiększonym formacie 13x18 jest przeznaczona do zdjęć o rozmiarze 127x178 mm.
Shacolla 20x30
Rozmiar ma znaczenie! Najważniejsze wspomnienia zasługują na duży format — pianka w formacie 20x30 jest przeznaczona do zdjęć o klasycznym rozmiarze 203x305 (A4).
Shacolla instax mini
Mały aparat o dużych możliwościach! Pianka Shacolla w modnym formacie instax mini jest przeznaczona do zdjęć natychmiastowych z aparatów i drukarek INSTAX formatu Mini o rozmiarze 86x54 mm.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.
WIĘCEJ INSPIRACJI: Puść wodze fantazji i projektuj własne dekoracje.

MY EVERYDAY PRINTS