My Walldecor by Fujifilm

MY CLASSIC CANVAS

Przygotuj miejsce do kreatywnego wyrażania siebie.

Wyraź siebie wyjątkową fotograficzną pamiątką wydrukowaną na płótnie artystycznym! Stwórz w swoim domu wyjątkową atmosferę pełną stylu i inspiracji, ozdabiając ściany klasycznym płótnem MY CLASSIC CANVAS z kolekcji MY WALL DECOR firmy Fujifilm. Twoje życie — Twój styl!

"Nigdy nie zapomnisz o ważnych i radosnych chwilach swojego życia , doskonałym rozwiązaniem jest szeroka gama produktów FUJIFILM kolekcji MY WALL DECOR do oprawiania zdjęć, dopasowane do każdego domu i biura."

MARK WADE Senior Product Specialist
Photofinishing Department
FUJIFILM UK Ltd

MY CLASSIC CANVAS

Nadaj zdjęciom artystycznego wyrazu dzięki płótnom MY CLASSIC CANVAS — Twoje fotografie staną się prawdziwymi dziełami sztuki!

Ramki Wunderbar
Jest coś wyjątkowego w profesjonalnie wydrukowanych zdjęciach na płótnie, a ramki Wunderbar wynoszą je na zupełnie nowy poziom. Ten rewolucyjny system sprawia, że płótno zawsze zachowuje idealny wygląd, przez co doskonale nadaje się do prezentowania zdjęć.
RAMKI CASBAR
Najszybszy sposób na umieszczenie zdjęć na płótnie. Innowacyjny system napinanych ramek umożliwia fantastyczny efekt prezentacji zdjęć wydrukowanych na pojedynczych płótnach.
Nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich krajach.
WIĘCEJ INSPIRACJI: Połącz klasykę z nowoczesnością.

MY STYLISH FRAMES